АЛБАН ХААГЧДЫН МЭДЭЭЛЭЛ  
        2017 ОН
 д/д  д/д Албан хаагчийн Эцэг /эх/-ийн нэр, нэр Албан тушаал  Албан тушаалын 
ангилал зэрэглэл
Удирдлага
1 1 Рэнцэнгийн Содхүү Дарга Тэргүүн түшмэл ТЗ-13
2 2 Дагвадоржийн Дэлгэрсайхан Дэд дарга Эрхэлсэн түшмэл ТЗ-12
1.Тамгын газар
3 1 Батжаргалын Бадамцэцэг Газрын дарга Эрхэлсэн түшмэл ТЗ-10
4 2 Чимэддагвын Нямцэцэг Ахлах мэргэжилтэн Дэс түшмэл ТЗ-7
5 3 Нядсүрэнгийн Гантуяа Мэргэжилтэн Дэс түшмэл ТЗ-6
6 4 Энхболдын Мөнхзул Даргын туслах Дэс түшмэл ТЗ-4
7 5 Дашнямын Сосорбарам Бичиг хэргийн эрхлэгч Техникийн гүйцэтгэх албан хаагч ТҮ-5
8 6 Хүрэлбатын Мөнхтуяа Бичиг хэргийн эрхлэгч Техникийн гүйцэтгэх албан хаагч ТҮ-5
9 7 Бямбацогтын Туул Бичиг хэргийн эрхлэгч Техникийн гүйцэтгэх албан хаагч ТҮ-5
Батнасангийн Энхтунгалаг
/Б.Туулын оронд түр/
Бичиг хэргийн эрхлэгчийн үүргийг түр орон гүйцэтгэгч Техникийн гүйцэтгэх албан хаагч  ТҮ-5
10 8 Чулуучийн Мягмар  Архивч Мэргэжлийн албан хаагч ТҮ-6
1.1.Тамгын газрын Эрх зүй, гадаад харилцааны хэлтэс
11 1 Дашзэвэгийн Үржинсүрэн Хэлтсийн даргын үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч Ахлах түшмэл   ТЗ-9
12 2   Ахлах мэргэжилтэн Дэс түшмэл  ТЗ-7
13 3 Цэрэн-Очирын Оюунбилэг Ахлах мэргэжилтэн Дэс түшмэл ТЗ-7
14 4 Даваадоржийн Наранбаатар Мэргэжилтэн Дэс түшмэл ТЗ-6
15 5 Бэлэндүүрэнгийн Цэндээхүү  Мэргэжилтэн Дэс түшмэл ТЗ-6
16 6 Толягийн Батгэрэл  Мэргэжилтэн Дэс түшмэл ТЗ-6
17 7 Батсүхийн Батчимэг /Хүүхэд асрах чөлөөтэй/ Мэргэжилтэн Дэс түшмэл ТЗ-6
1.2.Тамгын газрын Хүний нөөц, сургалтын хэлтэс
18 1 Төртогтохын Ганжаргал Хэлтсийн дарга Ахлах түшмэл ТЗ-9
19 2 Ганболдын Амаржавхлан Ахлах мэргэжилтэн Дэс түшмэл ТЗ-7
20 3 Лүүрэвийн Өнөртуяа Ахлах мэргэжилтэн Дэс түшмэл ТЗ-7
21 4   Мэргэжилтэн Дэс түшмэл ТЗ-6
22 5 Төмөртогоогийн Наранцэцэг Мэргэжилтэн  Дэс түшмэл ТЗ-6
23 6 Пүрэвжалын Батбилэг /хүүхэд асрах чөлөөтэй/ Мэргэжилтэн Дэс түшмэл  ТЗ-6
24 7 Оюунтунгалагийн Уянга /Хүүхэд харах чөлөөтэй/ Мэргэжилтэн Дэс түшмэл ТЗ-6
Архиагийн Хулан
/О.Уянгын оронд түр/
Мэргэжилтний албан үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
1.3.Тамгын газрын Мэдээлэл, сурталчилгааны хэлтэс
25 1 Түвшинбаярын Хулан  Хэлтсийн дарга Ахлах түшмэл  ТЗ-9
26 2 Сүрэнхоролын Баттөр Ахлах мэргэжилтэн Дэс түшмэл ТЗ-7
27 3 Даваасамбуугийн Бат-эрдэнэ Мэргэжилтэн Дэс түшмэл ТЗ-6
28 4 Шагдарын Отгонтуяа /Хүүхэд харах чөлөөтэй/ Мэргэжилтэн Дэс түшмэл ТЗ-6
1.4.Тамгын газрын Санхүү, аж ахуйн хэлтэс
29 1 Чалхаагийн Хүрэлбаатар Хэлтсийн дарга Ахлах түшмэл ТЗ-9
30 2   Ахлах мэргэжилтэн Дэс түшмэл ТЗ-7
31 3 Энэбишийн Оюунцэцэг Ахлах нягтлан бодогч  Мэргэжлийн албан хаагч ТҮ-8
32 4 Цэрэндондовын Болормаа  Нягтлан бодогч  Мэргэжлийн албан хаагч  ТҮ-7
33 5 Соохүүгийн Баярсайхан  Нягтлан бодогч  Мэргэжлийн албан хаагч ТҮ-7
34 6 Адъяагийн Наранцэцэг Нягтлан бодогч  Мэргэжлийн албан хаагч  ТҮ-7
35 7 Цэвээний Ганчимэг  Нягтлан бодогч  Мэргэжлийн албан хаагч  ТҮ-7
36 8 Диваагийн Наранчимэг  Нярав  Техникийн гүйцэтгэх албан хаагч  ТҮ-4
37 9 Чойжиннямын Мөнхцэцэг  Нярав  Техникийн гүйцэтгэх албан хаагч ТҮ-4
38 10 Намсрайн Пүрэвжамц Жолооч  Техникийн гүйцэтгэх албан хаагч  ТҮ-3
39 11 Баяраагийн Батболд Жолооч  Техникийн гүйцэтгэх албан хаагч  ТҮ-3
40 12 Сандагжавын Бямбаа Жолооч  Техникийн гүйцэтгэх албан хаагч  ТҮ-3
41 13 Батбаярын Зоригтбаатар Жолооч  Техникийн гүйцэтгэх албан хаагч  ТҮ-3
2. Иргэний бүртгэлийн газар
42 1 Домхүүгийн Энхцэцэг Газрын дарга Эрхэлсэн түшмэл ТЗ-10
43 2 Довчинбаатарын Отгонжаргал  Ахлах мэргэжилтэн  Дэс түшмэл ТЗ-7
44 3 Цогтгэрэлийн Жавхлант Улсын ахлах бүртгэгч Дэс түшмэл ТЗ-7
45 4 Чилхаажавын Батцэцэг Улсын бүртгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
46 5 Бямба-Юугийн Отгон       Улсын бүртгэгч Дэс түшмэл  ТЗ-6
47 6 Буянтогтохын Дэлгэрмаа Улсын бүртгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
48 7 Жаргалсайханы Нарантуяа  Улсын бүртгэгч Дэс түшмэл  ТЗ-6
49 8 Авирмэдийн Мөнхцэцэг Улсын бүртгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
50 9 Батсуурийн Энхбаяр Улсын бүртгэгч Дэс түшмэл  ТЗ-6
51 10 Жамбалдоржийн Саруулзаяа /Хүүхэд асрах чөлөөтэй/ Улсын бүртгэгч Дэс түшмэл  ТЗ-6
Пүрэвийн Энхнар
/Ж.Саруулзаяагийн оронд түр/
Улсын бүртгэгчийн үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
52 11 Нэргүйн Эрдэнэцэцэг  Улсын бүртгэгч Дэс түшмэл  ТЗ-6
53 12 Энхбаатарын Цасанчимэг  Бүртгэгч-оператор Мэргэжлийн албан хаагч ТҮ-6
54 13 Очирхуягийн Ганболор  Бүртгэгч-оператор Мэргэжлийн албан хаагч ТҮ-6
55 14 Ганын Цэцэгдэлгэр Бүртгэгч-оператор Мэргэжлийн албан хаагч  ТҮ-6
2.1. Иргэний бүртгэлийн газрын Гадаадад зорчих эрхийн бүртгэлийн хэлтэс
56 1 Чагцалын Дашням Хэлтсийн дарга Ахлах түшмэл  ТЗ-9
57 2 Батсуурийн Нарангэрэл Улсын ахлах бүртгэгч  Дэс түшмэл  ТЗ-7
58 3 Тогоогийн Отгонбаяр Гадаадад зорчих эрхийн бүртгэлийн улсын бүртгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
59 4 Сандагийн Баттөгс Гадаадад зорчих эрхийн бүртгэлийн улсын бүртгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
60 5 Батсуурийн Алтантуяа Гадаадад зорчих эрхийн бүртгэлийн улсын бүртгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
61 6 Бямбын Энхжаргал Гадаадад зорчих эрхийн бүртгэлийн улсын бүртгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
62 7 Чогсомын Чимгээ Гадаадад зорчих эрхийн бүртгэлийн улсын бүртгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
63 8 Сандагдоржийн Алтантуяа Гадаадад зорчих эрхийн бүртгэлийн улсын бүртгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
64 9 Дамбасүрэнгийн Оюундэлгэр Гадаадад зорчих эрхийн бүртгэлийн улсын бүртгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
65 10 Дэмбэрэлийн Нансалмаа Гадаадад зорчих эрхийн бүртгэлийн улсын бүртгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
66 11 Цэрэндагвын Баярмаа Гадаадад зорчих эрхийн бүртгэлийн улсын бүртгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
67 12 Биндэрьяагийн Тунгалаг Гадаадад зорчих эрхийн бүртгэлийн улсын бүртгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
68 13 Нацагдоржийн Байгал Гадаадад зорчих эрхийн бүртгэлийн улсын бүртгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
69 14 Дүгэрсүрэнгийн Нямсүрэн Гадаадад зорчих эрхийн бүртгэлийн улсын бүртгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
70 15 Дамдинбазарын Хишгээ Гадаадад зорчих эрхийн бүртгэлийн улсын бүртгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
71 16 Лхагвасүрэнгийн Бальдирмаа Гадаадад зорчих эрхийн бүртгэлийн улсын бүртгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
72 17 Мягмаржавын Нямсүрэн Гадаадад зорчих эрхийн бүртгэлийн улсын бүртгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
73 18 Бат-Эрдэнийн Батчимэг /хүүхэд асрах чөлөөтэй/ Гадаадад зорчих эрхийн бүртгэлийн улсын бүртгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
Баттулгын Золзаяа /Б.Батчимэгийн оронд түр/ Гадаадад зорчих эрхийн бүртгэлийн улсын бүртгэгчийн үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
3. Эд хөрөнгийн эрхийн бүртгэлийн газар
74 1 Дамбажавын Батболд Газрын дарга Эрхэлсэн түшмэл  ТЗ-10
75 2 Өлзийдаваагийн Өнөрлхам Улсын ахлах бүртгэгч Дэс түшмэл ТЗ-7
76 3 Эрхэмбаярын Отгонтунгалаг  Улсын ахлах бүртгэгч Дэс түшмэл ТЗ-7
77 4 Тогтохжаргалын Золбаяр Улсын бүртгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
78 5 Шинэнгийн Наранцацрал Улсын бүртгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
79 6 Чойдогжамцын Чимэдсүрэн /хүүхэд асрах чөлөөтэй/ Улсын бүртгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
Хүрэлбаатарын Уянга /Ч.Чимэдсүрэнгийн оронд түр/ Улсын бүртгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
80 7 Эрдэнэжаргалын Нарангарав Улсын бүртгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
81 8 Бямбаагийн Мөнхбаатар Улсын бүртгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
3. Эд хөрөнгийн эрхийн бүртгэлийн газрын
Хөдлөх эд хөрөнгө болон эдийн бус хөрөнгийн барьцааны мэдэгдлийн
бүртгэлийн хэлтэс
82 1 Пэрэнлэйн Ганзориг Хэлтсийн даргын үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч Ахлах түшмэл ТЗ-9
83 2 Жаргалсайханы Норжин Улсын ахлах бүртгэгч Дэс түшмэл ТЗ-7
84 3 Бавуудоржийн Авирмэд Улсын бүртгэгч Дэс түшмэл  ТЗ-6
85 4 Батдэлгэрийн
Шүр-Эрдэнэ /Хүүхэд асрах чөлөөтэй/
Мэргэжилтэн Дэс түшмэл  ТЗ-6
Гантөрийн Мөнхтамга /Б.Шүр-Эрдэнийн оронд түр/ Мэргэжилтний албан үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
4. Хуулийн этгээдийн бүртгэлийн газар
86 1 Доржзодовын Болормаа Газрын дарга Эрхэлсэн түшмэл ТЗ-10
87 2 Янживын Сүрэн  Улсын ахлах бүртгэгч  Дэс түшмэл  ТЗ-7
88 3 Янсанжавын Батцоож Улсын ахлах бүртгэгч  Дэс түшмэл ТЗ-7
89 4 Хүрэлбаатарын Түвшинтөр Улсын бүртгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
90 5 Уламбаярын Мандахтуяа /Хүүхэд асрах чөлөөтэй/ Улсын бүртгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
91 6 Жанцангийн Оюумаа  Улсын бүртгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
92 7 Очирбатын Цэлмэг Улсын бүртгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
93 8 Ганхуягийн Санжаа Улсын бүртгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
94 9 Балын Лхагвасүрэн Улсын бүртгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
95 10 Дашжамцын Лэхсо Улсын бүртгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
96 11 Ганбаатарын Алтай Улсын бүртгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
97 12 Жамбалын Аюуш Улсын бүртгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
98 13 Мөнхбатын Монголжин Улсын бүртгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
99 14 Жаалжавын Нямдорж Улсын бүртгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
100 15 Энхбатын Эрдэнэбилэг  Улсын бүртгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
101 16 Отгоны Шижиртуяа Улсын бүртгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
102 17 Довчингийн Чулуунтуяа /Хүүхэд асрах чөлөөтэй/ Улсын бүртгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
Баасанжавын Гэрэлзул /Д.Чулуунтуяагийн оронд түр/ Улсын бүртгэгчийн үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
103 18 Чулуунбатын Батдэлгэр Улсын бүртгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
104 19 Даваасүрэнгийн Гангамөрөн Улсын бүртгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
105 20 Ванчигдоржийн Хандсүрэн /Хүүхэд асрах чөлөөтэй/ Улсын бүртгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
Сүрэндоржийн Мөнхсанчир /В.Хандсүрэнгийн оронд түр/ Улсын бүртгэгчийн үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
5. Зохиогчийн эрхийн газар
106 1 Эрдэнэбаярын Мягмардорж Газрын дарга Эрхэлсэн түшмэл  ТЗ-10
107 2 Нарангэрэлийн Тэмүүлэн Ахлах мэргэжилтэн Дэс түшмэл ТЗ-7
108 3 Баатарын Тунгалаг Шинжээч Дэс түшмэл ТЗ-7
109 4 Гантөмөрийн Баасанцэвэл /Хүүхэд асрах чөлөөтэй/ Шинжээч Дэс түшмэл ТЗ-7
110 5 Чулуунбаатарын Чулуунчимэг /Жирэмсний амралттай / Мэргэжилтэн Дэс түшмэл ТЗ-6
111 6 Гайтавын Ууганцэцэг Мэргэжилтэн Дэс түшмэл  ТЗ-6
112 7 Дарьбазарын Хунцэцэг /Захиргааны чөлөөтэй/ Мэргэжилтэн Дэс түшмэл ТЗ-6
113 8 Дондолын Чинчулуун Мэргэжилтэн Дэс түшмэл  ТЗ-6
6. Аж үйлдвэрийн өмчийн эрхийн газар
114 1 Сумъяагийн Урангэрэл Газрын дарга Эрхэлсэн түшмэл ТЗ-10
115 2 Баатарын Одгэрэл Шинжээч Дэс түшмэл  ТЗ-7
116 3 Наранбаатарын Лхагвагарам Шинжээч Дэс түшмэл ТЗ-7
117 4 Чимиддоржийн Сод-Эрдэнэ Шинжээч Дэс түшмэл ТЗ-7
118 5 Лхаахүүгийн Гэрэлмаа Шинжээч Дэс түшмэл ТЗ-7
119 6 Ганын Буяндэлгэр Шинжээч Дэс түшмэл ТЗ-7
120 7 Бадарчийн Оюунцэцэн /Захиргааны чөлөөтэй/ Шинжээч Дэс түшмэл ТЗ-7
Бадамсүрэнгийн Оргилмаа /Б.Оюунцэцэнгийн оронд түр/ Шинжээчийн албан үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч Дэс түшмэл  ТЗ-7
121 8 Очирсүрэнгийн Оюунгэрэл Шинжээч Дэс түшмэл ТЗ-7
122 9 Бумдоржийн Номин-Дарь Мэргэжилтэн Дэс түшмэл ТЗ-6
7. Хяналтын газар
123 1 Чулуунбаатарын Эрдэнэчимэг Газрын дарга Эрхэлсэн түшмэл ТЗ-10
124 2 Жууяарын Чиймаа Хяналтын улсын ахлах байцаагч  Ахлах түшмэл  ТЗ-8
125 3 Батмөнхийн Ганбаатар Хяналтын улсын ахлах байцаагч  Ахлах түшмэл ТЗ-8
126 4 Чулуун-Очирын Эрдэнэбаяр Хяналтын улсын ахлах байцаагч Ахлах түшмэл  ТЗ-8
127 5 Шүхэртийн Уртнасан  Хяналтын улсын байцаагч Дэс түшмэл ТЗ-7
128 6 Банзрагчийн Галбадрах  Хяналтын улсын байцаагч Дэс түшмэл ТЗ-7
129 7 Намхайн Отгон-Эрдэнэ  Хяналтын улсын байцаагч Дэс түшмэл ТЗ-7
130 8 Ганбаатарын Бат-Оргил Хяналтын улсын байцаагч Дэс түшмэл ТЗ-7
131 9 Лувсандоржийн Баатар  Хяналтын улсын байцаагч Дэс түшмэл ТЗ-7
132 10 Лэгдэнгийн Батмөнх Хяналтын улсын байцаагч Дэс түшмэл ТЗ-7
133 11 Батчулууны Ганзориг Хяналтын улсын байцаагч  Дэс түшмэл ТЗ-7
134 12 Сүрэнжавын Ганзориг Хяналтын улсын байцаагч  Дэс түшмэл ТЗ-7
135 13 Лхагвасүрэнгийн Нямдулам Хяналтын улсын байцаагч Дэс түшмэл ТЗ-7
136 14 Өнөрийн Бор /Хүүхэд асрах чөлөөтэй/ Хяналтын улсын байцаагч Дэс түшмэл ТЗ-7
Дашдаваагийн Чинтулга /Ө.Борын оронд түр/ Хяналтын улсын байцаагчийн үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч Дэс түшмэл ТЗ-7
8. Хяналт-шижилгээ, үнэлгээ, дотоод аудитын газар
137 1 Төмөрчөдөрийн Гантөмөр Газрын дарга Эрхэлсэн түшмэл  ТЗ-10
138 2 Умаарангийн Мөнхцэцэг Ахлах мэргэжилтэн Дэс түшмэл  ТЗ-7
139 3 Доржсүрэнгийн Мөнхтуяа Мэргэжилтэн  Дэс түшмэл  ТЗ-6
140 4 Магсаржавын Энхмаа /Хүүхэд асрах чөлөөтэй/ Мэргэжилтэн  Дэс түшмэл  ТЗ-6
141 5 Өлзийбилэгийн Уянгаа /жирэмсний амралттай/ Мэргэжилтэн  Дэс түшмэл  ТЗ-6
Зундуйн Ганцэцэг /Ө.Уянгаагийн оронд түр/ Мэргэжилтний үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч  Дэс түшмэл  ТЗ-6
142 6 Дашжамцын Уянга Мэргэжилтэн  Дэс түшмэл  ТЗ-6
143 7 Бадмаанямбуугийн Өэлүн-Үжин Мэргэжилтэн  Дэс түшмэл  ТЗ-6
9. Мэдээллийн технологийн газар
144 1 Содномын Чинбат Газрын дарга Эрхэлсэн түшмэл ТЗ-10
145 2 Баттогтохын Чойжилсүрэн  Ахлах мэргэжилтэн Дэс түшмэл ТЗ-7
146 3 Жагдарцэрэнгийн Номин-Эрдэнэ Мэргэжилтэн Дэс түшмэл ТЗ-6
9.1. Мэдээллийн технологийн газрын
 Мэдээллийн сан, програм хангамжийн хэлтэс
147 1 Пүрэвдоржийн Нэргүй  Хэлтсийн дарга Ахлах түшмэл ТЗ-9
148 2 Доржготовын Бадамханд Ахлах мэргэжилтэн  Дэс түшмэл ТЗ-7
149 3 Доржсүрэнгийн Батбаяр  Мэдээллийн сангийн системийн зохицуулагч Мэргэжлийн албан хаагч ТҮ-8
150 4 Лувсандоржийн Алтанцэцэг Програм зохиогч  Мэргэжлийн албан хаагч ТҮ-7
151 5 Чулуунбаатарын Дэлгэрбаяр Програм зохиогч  Мэргэжлийн албан хаагч ТҮ-7
152 6 Самбалхүндэвийн Дэлгэрмөрөн Програм зохиогч  Мэргэжлийн албан хаагч ТҮ-7
153 7 Эрдэнийн Мөнхжин Програм зохиогч  Мэргэжлийн албан хаагч ТҮ-7
154 8 Ширбазарын Доржбат Програм зохиогч  Мэргэжлийн албан хаагч ТҮ-7
9.2. Мэдээллийн технологийн газрын
 Мэдээллийн сүлжээ, техникийн хэлтэс
155 1 Очирбатын Тунгалаг Хэлтсийн дарга Ахлах түшмэл  ТЗ-9
156 2 Шаравын Ариунболд  Системийн зохицуулагч Мэргэжлийн албан хаагч ТҮ-7
157 3 Цэрэндэндэвийн Амартүвшин  Инженер Мэргэжлийн албан хаагч ТҮ-7
158 4 Даваасүрэнгийн Ууганбаяр Инженер Мэргэжлийн албан хаагч ТҮ-7
159 5 Энхбаатарын Төртогтох Инженер Мэргэжлийн албан хаагч ТҮ-7
160 6 Ариунзоригийн Лхагвасүрэн  Инженер Мэргэжлийн албан хаагч ТҮ-7
161 7 Болдын Зориг Инженер Мэргэжлийн албан хаагч ТҮ-7
162 8 Насанжаргалын Гансүх Инженер Мэргэжлийн албан хаагч ТҮ-7
163 9 Ганбатын Баясгалан Инженер Мэргэжлийн албан хаагч ТҮ-7
164 10 Пүрэвжавын Отгонсүрэн Инженер Мэргэжлийн албан хаагч ТҮ-7
165 11   Инженер Мэргэжлийн албан хаагч ТҮ-7
10. Улсын бүртгэлийн төв архив
166 1 Сүрэнжавын Оюунгэрэл Газрын дарга Эрхэлсэн түшмэл ТЗ-10
167 2 Дамдинжавын Энхсаруул Ахлах мэргэжилтэн  Дэс түшмэл ТЗ-7
168 3 Гүнрэгжавын Хүчитбаатар Ахлах мэргэжилтэн Дэс түшмэл ТЗ-7
169 4 Найданзулын Наранчимэг  Мэргэжилтэн  Дэс түшмэл ТЗ-6
170 5 Бат-Эрдэнийн Лхагвасүрэн Мэргэжилтэн  Дэс түшмэл ТЗ-6
171 6 Ганхуягийн Дуламсүрэн /жирэмсний амралттай/ Мэргэжилтэн  Дэс түшмэл ТЗ-6
Эрдэнэ-Өлзийн Дарьсүрэн /Г.Дуламсүрэнгийн оронд түр/ Мэргэжилтний албан үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
172 7 Туулын Байгалмаа /Хүүхэд асрах чөлөөтэй/ Мэргэжилтэн  Дэс түшмэл ТЗ-6
Шуурайн Батмаа /Т.Байгалмаагийн оронд түр/ Мэргэжилтний албан үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч Дэс түшмэл ТЗ-6
173 8 Дугуйцагааны Мижиддорж мэргэжилтэн Дэс түшмэл ТЗ-6
174 9 Бэлэгтийн Алтанцэцэг Мэргэжилтэн  Дэс түшмэл ТЗ-6
175 10 Цэвээнийн Тошлой  Ахлах архивч  Мэргэжлийн албан хаагч ТҮ-8
176 11 Ядамсүрэнгийн Мөнхтулга   Ахлах архивч  Мэргэжлийн албан хаагч ТҮ-8
177 12 Хурандаагийн Сэлэнгэ Архивч  Мэргэжлийн албан хаагч ТҮ-6
178 13 Чүлтэмсүрэнгийн Алтанцэцэг Архивч  Мэргэжлийн албан хаагч ТҮ-6
179 14 Доржийн Дашхүү Архивч  Мэргэжлийн албан хаагч ТҮ-6
180 15 Нарангэрэлийн Ганцэцэг  Архивч  Мэргэжлийн албан хаагч ТҮ-6
181 16 Баатарын Даваадорж  Архивч  Мэргэжлийн албан хаагч ТҮ-6
182 17 Төмөрбаатарын Батчимэг Архивч Мэргэжлийн албан хаагч ТҮ-6
183 18 Баадгайн Бүрэнмэнд  Архивч Мэргэжлийн албан хаагч ТҮ-6
184 19 Бямбасүрэнгийн Алтаннавч /Хүүхэд асрах чөлөөтэй/ Архивч Мэргэжлийн албан хаагч ТҮ-6
Баатарын Мөнхцэцэг /Б.Алтаннавчийн оронд түр/ Архивчийн үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч  Мэргэжлийн албан хаагч ТҮ-6
185 20 Бадамгаравын Гантулга Архивч Мэргэжлийн албан хаагч ТҮ-6
186 21 Цэрэндоржийн Цолмон /Хүүхэд асрах чөлөөтэй/ Архивч Мэргэжлийн албан хаагч ТҮ-6
Дамдингийн Наранчимэг /Ц.Цолмонгийн оронд түр/ Архивчийн үүргийг түр орлон гүйцэтгэгч  Мэргэжлийн албан хаагч ТҮ-6
187 22 Нямын Энхчимэг Архивч  Мэргэжлийн албан хаагч ТҮ-6

ХАРИЛЦАХ

Засгийн газрын хэрэгжүүлэгч агентлаг - Оюуны өмч, улсын бүртгэлийн ерөнхий газар 14171 Улаанбаатар хот, Сүхбаатар дүүрэг, Цагдаагийн гудамж
Ажлын цаг : Даваа - Баасан гариг, 8.30 - 17.30 цаг
Бямба, Ням амарна.
Утас : 1800-1890, 320502 /энгийн утасны тарифаар/
И-мэйл хаяг : contact@burtgel.gov.mn
Вэб сайт : http://burtgel.gov.mn

Хайлт